SIEDZIBA

Szkoła usytuowana jest na Rokosowie, pięknej dzielnicy Koszalina, niecałe 100 metrów od ulicy Zwycięstwa (rondo przy ul. Św. Wojciecha). Łatwy dojazd autobusami linii nr 2 i 12.

JAK UCZYMY

Przede wszystkim w małych, nie przekraczających siedmiorga osób grupach, dobranych pod względem wieku oraz poziomu zaawansowania. Dobór kandydatów do poszczególnych grup prowadzony jest w oparciu o testy kwalifikacyjne i wywiady, a także udział w bezpłatnych lekcjach próbnych. W zależności od charakteru grupy zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w wymiarze 50-60 minut.

Każdą grupę prowadzi naprzemiennie dwóch ściśle współpracujących ze sobą lektorów, polski i zagraniczny.

Wieloletnie doświadczenie naszej Szkoły potwierdziło wysoką efektywność powyższej metody. Dzięki niej nasi studenci szybko zyskują wiarę we własne umiejętności komunikacyjne, co istotnie przyspiesza osiągnięcie autonomii językowej.

NAUCZYCIELE

Wszyscy nasi lektorzy posiadają wykształcenie uniwersyteckie oraz pełne przygotowanie metodyczne do nauczania języka obcego.

Oprócz wysokich kwalifikacji wykazują duże zaangażowanie, entuzjazm, kreatywność i poczucie humoru. Ich bogate doświadczenie i profesjonalizm pozwala na skuteczne przygotowanie studentów do egzaminów certyfikatowych, gimnazjalnych i maturalnych.

Native speakers z Wielkiej Brytanii, Irlandii, USA.

STYPENDIA

Szkoła funduje 5 stypendiów dla uczniów w wieku gimnazjalnym lub licealnym, których pasją jest uczenie się języków obcych, ale trudna sytuacja materialna uniemożliwia im korzystanie z dodatkowych zajęć.