Angielski Koszalin

Angielski Koszalin

W Szkole The English school of Koszalin oferujemy Państwu najwyższej jakości kursy języka angielskiego, angielski Koszalin - oferta skierowana do wszystkich, którzy szybko i w prosty sposób chcą nauczyć się języka angielskiego.

Aby zintensyfikować kontakt z żywym językiem, a także pomóc naszym słuchaczom pokonać barierę językową, która tak często towarzyszy kursantom oferujemy zajęcia konwersacyjne prowadzone przez Native Speakers. Zajęcia te w znaczny sposób polepszają i usprawniają umiejętność płynnego komunikowania się w życiu codziennym oraz zawodowym.


Angielski Koszalin

W nauce angielskiego (angielski Koszalin), skupiamy się i zwracamy uwagę uwagę na wszystkie cztery sprawności językowe, tj. czytanie (reading), pisanie (writing), mówienie (speaking) i słuchanie (listening). Mamy jednak świadomość, iż mówienie sprawia najwięcej trudności kursantom, stąd też kładziemy szczególny nacisk na ten aspekt w nauce angielskiego. W naszej metodyce nauczania kładziemy nacisk na konwersację, mówienie i słuchanie. Założeniem tej metody jest nauczenie kursantów poprawnej komunikacji werbalnej w języku angielskim. Stosowane metod opierają się min. na zadawaniu pytań i udzielaniu odpowiedzi, dzięki czemu kursanci szybko przełamują barierę językową, komunikowania i wysławiania się.


Angielski Koszalin

W celu opanowania i utrwalenia materiału lekcyjnego korzystamy z pomocy dydaktycznych, na zajęciach wykorzystujemy min.: filmy sytuacyjne, prezentacje multimedialne, gry , zabawy edukacyjne. Angielski Koszalin - nasze sposoby i metody nauczania sprawiają, że z pewnością każdy nabierze pewności w swobodnym wypowiadaniu się , zdobędzie i utrwali wiedzę gramatyczną, oraz wzbogaci swój słownik o nowe wyrażenia i słownictwo.